O nás

O CA Pikola

Cestovní agentura Pikola byla založena v r. 1997 manžely Urbánkovými, kteří se rozhodli na jaře 2015 agenturu prodat. Současnou majitelkou cestovní agentury je ing. Bohuslava Vitekerová. Sídlo agentury je v Uherském Brodě, Kaunicova 62.
Cestovní agentura Pikola Vám nabízí služby v oblasti cestovního ruchu, zprostředkovává prodej zájezdů a dovolených, nabízí prodej samostatných letenek, jízdenk nebo ubytování a cestovního pojištění. Zároveň poskytuje profesionální servis a klientskou podporu, aby uspokojila přání a nároky každého zákazníka.
V oblasti cestovního ruchu se v současné době nabízí velké množství produktů – destinací a zájezdů, které mohou být mnohdy pro zákazníky nepřehledné nebo zavádějící. Proto bychom Vám rádi pomohli při výběru Vaší dovolené, poznávacího zájezdu, lázeňského pobytu nebo Vašich dalších cestovních aktivit tak, aby se Vaše cestovatelské sny a plány uskutečnily k Vaší spokojenosti. Jednou z předností agentury Pikola je individuální přístup ke každému klientovi a současně zachování jeho naprostého soukromí.


Prodej zájezdů a dalších produktů

Agentura je prodejcem zájezdů renomovaných cestovních kanceláří, v současné době spolupracuje s více než 60 cestovními kancelářemi v České republice, na Slovensku, Německu a Rakousku, jejich obchodní nabídky neustále aktualizuje a předkládá je klientům. Na webu cestovní agentury Pikola najdete velký výběr zájezdů z nabídek mnoha cestovních kanceláří, tak proč je nevyužít?
Zájezdy na stránkách jsou rozděleny do různých kategorií. Vybírat si můžete z pobytových zájezdů, poznávacích, exotických, sportovních, lyžařských a v neposlední řadě ze zájezdů určených nejen pro seniory 55+.
Při prodeji jízdenek agentura spolupracuje s rezervačními systémem Amsbus a YBUS , které využívá pro prodej vnitrostátních a mezinárodních jízdenek. Prodej letenek je realizován pomocí systému KRÁLOVNA letenky online.

Prodej bez navýšení ceny

Objednávka, rezervace i platba zájezdu je realizována bez jakéhokoliv navýšení ceny. Naše služby nemají vliv na konečnou cenu Vámi zvoleného produktu, protože cena zájezdu (nebo letenky, jízdenky apod.) je stanovena jejím pořadatelem a v žádném případě se nemění. V CA Pikola koupíte zájezd za stejnou cenu jako přímo u cestovní kanceláře, která zájezd pořádá nebo jako u nejmenovyných velkých online cestovních agentur.


Na závěr

Našim cílem je zajistit svým klientům nezapomenutelnou dovolenou, krásnou, kouzelnou atmosféru a pohodu a spoustu zážitků, na které budou vzpomínat a ze kterých můžou dlouho po návratu čerpat.
A budeme skutečně rádi, když se k nám spokojení klienti budou vracet.

 

Ing. Bohuslava Vitekerová