Vile Park, Slovinsko, Portorož, 23.2.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128503659

Vile Park

Slovinsko » Portorož

, Hotel starstarstarVile Park

Termín:

23.2.2018 - 26.2.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 780 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL VILE PARK
Poloha
hotel skládající se z několika pavilonů/vil se nachází na okraji letoviska Portorož, v sousedství hotelu Histrion a je součástí komplexu St. Bernardin.
Koupání
50 -100 m od hotelu travnatá pláž a betonová plata. Před hotelem je venkovní bazén s mořskou vodou a dětský bazén. Součástí sousedního hotelu Histrion je aquapark Laguna Bernardin.
Vybavení
recepce, obchody, restaurace. Parkoviště v blízkosti hotelu.
Speciální nabídka
Až 2 děti do 14,99 let v rodinném pokoji ZDARMA. Vstup do aquaparku Laguna Bernardin ZDARMA. Vstup do venkovních bazénů před hotelem (cca v období 15.6.-15.9.) ZDARMA. Vstup na hotelovou pláž (cca v období 15.6.-15.9.) ZDARMA.
WiFi internet a parkování ZDARMA. Vstup do kasina Bernardin ZDARMA (mimo Silvestra).
Doprava
Vlastní. Vzdálenost z Brna 620 km, z Prahy 750 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 7.7.-9.9.18 5 nocí a v ostatním období 3 noci. V místě pobytu se hradí pobytová taxa 1,30 €/os/noc, registrační poplatek 1 €/os/pobyt.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje: možnost 1 přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, rádio, telefon, některé pokoje s balkonem., Rodinné pokoje: dva propojené pokoje pro 4 osoby, hygienické zařízení, TV-SAT, rádio, telefon, některé pokoje s balkonem., Stravování: polopenze formou švédského stolu (stravování v hotelu Histrion).
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Vyplněním formuláře pro Vás představuje nezávaznou poptávku. Na jejím základě Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat referentka naší cestovní agentury. Poskytne Vám další informace a v případě zájmu vyřídí vše potřebné pro zajištění Vaší dovolené.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdí referentka naší cestovní agentury.

Slevy na dítě a dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud s dítětem cestují dva dospělí.

Je-li jako forma ubytování uveden apartmán či studio, cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu nebo studia, není-li výslovně uvedeno jinak.

Provedete-li na našem webu žádost o rezervaci, ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. 

Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve jej většinou nejsme schopni zjistit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK