Thermal, Slovensko, Jižní Slovensko, 23.2.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 129240894

Thermal

Slovensko » Jižní Slovensko

, Hotel starstarstarThermal

Termín:

23.2.2018 - 25.2.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 620 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL THERMAL
Poloha
Štúrovo je nejjižnějším městem Slovenska a návštěvníky přitahuje nejen svým zajímavým přírodním prostředím. Štúrovo a jeho okolí nabízí: kulturně-historické památky (románská rotunda, ostřihomská bazilika), muzea (městské muzeum, křesťanské muzeum), sportovně-rekreační zařízení (termální koupaliště Vadaš, aquapark, bowling centrum,...). Hotel se nachází přímo v areálu termálního koupaliště.
Vybavení
restaurace, snack bar, dětský koutek, letní terasa, nové wellness centrum (o rozloze 900 m2), kde se nacházejí tři zážitkové termální bazény, vířivka s výhledem na Ostřihomskou baziliku, saunový svět (parní, finská a infra sauna), zážitkové sprchy se světelnou a zvukovou terapií, solná kabina, masáže. Parkování v areálu koupaliště.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/7x ubytování se snídaní, vstup do hotelového wellness centra s bazény, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí). Platnost pobytu: celoročně. Romantický balíček: 2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, 1 lahev sektu na pokoji, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), výlet vláčkem do Ostřihomi, 1x sleva na masáž. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018. Rodinný balíček: 2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, při příjezdu překvapení pro děti, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), vstup na tobogány (v červnu), výlet vláčkem do Ostřihomi. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018. Relaxační balíček: 2x ubytování s polopenzí, 1x oběd, vstup do hotelového wellness centra, vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí), vstup na tobogány (v červnu), 1x sleva na masáž, výlet vláčkem do Ostřihomi. Platnost pobytu: 1.5.-28.6. a 1.9.-16.9.2018.
Speciální nabídka
Vstup do hotelového wellness centra s bazény ZDARMA. Vstup do bazénů letního termálního koupaliště Vadaš v období květen-září (dle počasí). Celoročně vstup do krytého plaveckého bazénu na koupališti ZDARMA (mimo červen-srpen). Parkování na nehlídaném parkovišti, WiFi internet, zapůjčení županu pro osoby na 12 let ZDARMA. Každý den 2 lehátka a slunečník na 1 pokoj ZDARMA (mimo dne příjezdu).
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Vstup na koupaliště (zahrnutý v ceně) je na čipové karty (vratná kauce).
Koupání
termální koupaliště Vadaš vybudované na ploše 25 ha. Venkovní bazény (Laguna - bazén s mořskými vlnami, plavecký bazén, bazén Relax, Hviezda, dětský bazén, sedací bazén, perličkový bazén) - letní termální koupaliště v provozu květen-září a kryté bazény (plavecký, sedací a dětský bazén - v provozu celoročně mimo červen-srpen). V areálu se nachází také jezero s možností rybolovu, zapůjčení loděk a šlapadel, tenisové kurty, atrakce pro děti, minigolf, stolní tenis, restaurace atd. Od února 2018 u hotelu nové wellness centrum - 3 zážitkové termální bazény, vířivka.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje STANDARD, hygienické zařízení, klimatizace, TV, minibar, telefon, rádio, WiFi internet., Stravování: snídaně.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK