Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Sporthotel Igls - Rakousko - Tyrolsko - Igls

Sporthotel Igls

Rakousko » Tyrolsko » Igls

, Hotel starstarstarstarSporthotel Igls

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Imagetexthotel
V hotelu Sporthotel Igls na vás čeká sportovní, elegantní a tradiční atmosféra s 4hodinovou rozmazlovací službou. Zdravá nadmořská výška, úchvatný výhled na impozantní horskou krajinu a sportovní výzvy. Igls Toto je romantické místo na slunné náhorní plošině.
Umisteniavzdalenosti
Centrum: Igls 50 m, Nakupování: 100 m, Vlakové nádraží: Innsbruck 7 km, Letiště: Innsbruck 10 km, Resort Nadmořská výška: 900 m.
Obecnazarizeni
Hala / Lobby: prostorná, s útulným krbem, WLAN: zdarma v celém objektu, 2 výtahy, Parkování: zdarma, Garáž: platí se na místě, Euro 5, - den, a la carte), denní a noční bar s klavírní hudbou.
Vybavenipokoju
Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, vana / sprcha / WC, Fén, Župan: zdarma, balkón / terasa: na výběr, Minibar: platí se na místě, Rádio, Telefon, Trezor: Pokoje jsou komfortně zařízené v rakouském stylu.
Typypokojuapartmanu
2 lůžka / sprcha / WC, ~ 22 m2, 2-3 lůžka / sprcha / WC, 22 m2, 2-4 lůžka / sprcha / WC / balkon, extra, posezení, max. 2 dospělí a 2 děti do 14 let, ~ 28 m2, 2-3 lůžka / sprcha / WC / balkon, extra, posezení, 28 m2, 1-2 lůžka Jednolůžkový / sprcha / WC, ~ 16 m2.
Splatnenamiste
Turistický poplatek: Euro 1, - za osobu / noc (15 let).
Zahrnutodooblastifitnessawellness
Wellness plocha: 700 m2, umožňuje dětské koupaliště doprovázené dospělým bez věkových omezení, v sauně od 14 let. Krytý bazén: 20 m dlouhý, 28 ° C, parní lázeň, sauna, infračervená kabina, velké opalovací a relaxační prostory s barem u bazénu - celodenní revitalizační čaj, bazén, Kneipp bazén, hygienická horká whirlpool, Otevírací doba: denně od 7:00 do 19:00 hodin, Sauna denně od 16:00 do 20:00.
Fitnesswellnesssluzbynamiste
Solárium: x 2, ceny místně, Centrum krásy: různé terapie, Kadeřník: místní ceny, Relax a Beauty Spa, Otevírací doba: denně od 09:00 do 19:00, 20% sleva na všechny procedury v hotelu s Relax
Stravovanizahrnuto
Polopenze, snídaně formou bufetu: rozsáhlá, s rohem farmáře a individuálním vařením vejce, salátový bar: denně, večeře (5 hřišť): na výběr (Vegetariánský také možný), revitalizační čaj u baru u bazénu, šumivé víno a ovocný koš v místnosti.
Zahrnuteaktivity
Art fitness centrum, Půjčovna kol: půjčovna horských kol (dle dostupnosti), Účast na webu programu činnosti (podle místního vysílání), od 15.04.18: 1 x ca. 1,5 hodinová prohlídka města v Innsbrucku s kolekcí od hotelu (úterý, pátek - autobus oběma směry Euro 4, -, - za osobu), od 01.06.18: 1 x na příletové túry s alpskou školou Innsbruck (trvání od 4 do 6 hodin).
Cinnostisplatnenamiste
Zakládající člen golfového klubu Innsbruck Igls - GP Rinn a Lans a Olympia Golf Igls (1 x 18 a 2 x 9 jamek) - mysl. 30% sleva na Greenfee.
Deti
Dětská postýlka; Dětský pokoj, dětské menu.
Domacimazlicci
Pes, EUR 15, -, - za den vyplácené místně bez jídla.
Smiseny
Kreditní karty: Debit Card / EC Card, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, Přístupnost pro vozíčkáře: Ne, Příjezd od: 14:00 hodin, Odjezd dne: 11:00 hodin.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...