Roberta, Itálie, Adriatická riviéra, Caorle, 26.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 135635949

Roberta

Itálie » Adriatická riviéra » Caorle

, Rezidence starstarstarRoberta

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

3 590 Kč  -17 %
2 990 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Roberta
Ubytování
Rezidence Roberta nabízí příjemné ubytování ve vkusně zařízených apartmánech typu BILO, TRILO a QUADRI s vlastním příslušenstvím, s prostornou terasou nebo předzahrádkou. Apartmán typu TRILO 8 se nachází v posledním patře.
Poloha
Luxusní rezidence s bazénem Roberta leží blízko východní pláže a přímo v srdci letoviska Caorle. V blízkosti se nachází promenády plné obchůdků a atrakcí, rezidence je situována asi 200 m od moře a asi 400 m od překrásného historického centra, které svojí kouzelnou atmosférou osloví každého návštěvníka.
Info
check-in: 16:00-20:00 hod. / check-out: 10:00 hod.
Vybavení
Všechny apartmány jsou vybaveny novým moderním nábytkem, klimatizací/topením, LCD TV, koupelnou, telefonem, kuchyňským koutem, prostornou terasou nebo předzahrádkou. Rezidence nabízí využití velkého bazénu pro děti i dospělé (v provozu 14.5.-17.9.2018), soukromou pláž a parkovaní.
Stravování
Vlastní, s možností využití nabídky místních restaurací.
Tipy
Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Pláž
Písečná: asi 200 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis v ceně (slunečník + 2 lehátka).
Info moře
asi 200 m od rezidence.
Moře
200
Centrum
500
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, vstup do bazénu, závěrečný úklid, klimatizace, plážový servis, parkoviště, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, vstup do bazénu, závěrečný úklid, klimatizace, plážový servis, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
BILO 5
Jednotka 1A
obsazenost 2 až 5 osob, (cca 50m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 lůžkem, vlastní sociální zařízení, balkon.
Info jednotka 2
TRILO 7
Jednotka 2A
obsazenost 4 až 7 osob, (cca 70 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice s manželským lůžkem a 1 lůžkem, vlastní sociální zařízení, balkon.
Info jednotka 3
TRILO 8
Jednotka 3A
obsazenost 6 až 8 osob, (cca 90 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkladacími pohovkami, 2 ložnice s manželským lůžkem a palandou, 2 koupelny, 2 balkony.
Sport
Jízda na kole či kolečkových bruslích, bazén, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: venkovní bazén, jízda na kolečkových bruslích, dětské hřiště, skákadla.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.

Vyplněním formuláře pro Vás představuje nezávaznou poptávku. Na jejím základě Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat referentka naší cestovní agentury. Poskytne Vám další informace a v případě zájmu vyřídí vše potřebné pro zajištění Vaší dovolené.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdí referentka naší cestovní agentury.

Slevy na dítě a dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud s dítětem cestují dva dospělí.

Je-li jako forma ubytování uveden apartmán či studio, cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu nebo studia, není-li výslovně uvedeno jinak.

Provedete-li na našem webu žádost o rezervaci, ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. 

Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve jej většinou nejsme schopni zjistit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK