Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Prázdninové domky Ocepkov Gaj - Slovinsko

Prázdninové domky Ocepkov Gaj

Slovinsko

, ApartmányPrázdninové domky Ocepkov Gaj

Počet termínů:

602 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:
Kategorie hotelu: ****
Poloha
Lázně Topolšica leží v obci Šoštajn v severovýchodní části Slovinska. Zdejší termální voda, alpské klima, čistý vzduch a slunečné dny příznivě působí především na onemocnění páteře a kloubů, srdečně-cévní onemocnění a dýchací potíže. Asi 150 m od hotelu Vesna leží idylická vesnice s 27 moderně zařízenými domky.
Koupání
hotelový bazénový komplex v hotelu Vesna s termální vodou 31-35 ° C a rozlohou 1760 m2 (vnitřní plavecký bazén, dětský bazén, whirlpool, relaxační bazén proplouvací. Letní aquapark Zora se 3 bazény (teplota vody 28-30 ° C), vířivkou, zábavními atrakcemi, tobogánem a terasami na slunění.
Vybavení
komplex 27 moderně zařízených apartmánových domků (150 m od hotelu Vesna). Hosté mohou využívat bazénový komplex a saunový svět v hotelu Vesna. Parkoviště u hotelu. Za příplatek vstup do Wellness centra Zala.
Speciální nabídka
Vstup do hotelového bazénového komplexu Vesna ZDARMA. Vstup do saunového světa v hotelu Vesna. Vstup do letního aquaparku Zora ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Lůžkoviny, ručníky, spotřeba elektřiny, vytápění, závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně pobytu.
Doprava
Vlastní. Z Brna 490 km, z Prahy 660 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,27 €/os/noc. Možný pobyt se psy za poplatek 15 €/os/den.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...