Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Mlýnhotel 2 - Česká republika - Českomoravská vrchovina

Mlýnhotel 2

Česká republika » Českomoravská vrchovina

Vílanec, Hotel starstarstarMlýnhotel 2

Počet termínů:

1480 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Trebic - transparent 20°C


Poloha
hotel leží v obci Vílanec cca 7 km od Jihlavy. Hotel je komplexem dvou budov vzdálených od sebe 200 m. Mlýnhotel 2 je uzavřený areál v centru obce. Ve vzdálenosti 20-40 km se nacházejí celkem tři unikátní památky, zapsané na seznamu UNESCO - Telč, Třebíč a Žďár nad Sázavou.
Lyžování
neupravované běžecké terény v okolí, sjezdovky pro nenáročné lyžaře: Jihlava - Šacberk 6 km, Brtnice 6 km, Čeřínek 12 km.
Koupání
venkovní bazén 7x4 m, dětské brouzdaliště u Mlýnhotelu 1, několik rybníků do 1 km.
Vybavení
u Mlýnhotelu 1 restaurace, lobby bar s galerií a krbem, sál, letní terasa u rybníčku, dvoudráhový bowling s animací, venkovní dětský koutek, pískoviště, houpačka, stolní tenis a fotbal, dětské brouzdaliště a venkovní bazén, úschovna kol, tenisový areál se 4 antukovými kurty, tenisová hala se 2 kurty (povrch court sol comfort). Parkování v areálu.
Speciální nabídka
Děti do 2,99 let se snídaní bez lůžka ZDARMA. V prázdninových měsících: programy pro děti (např. prázdninová dílna, hry, soutěže, promítání pohádky). Parkování v areálu ZDARMA. Venkovní bazén a dětské brouzdaliště ZDARMA. Tenisový areál - 4 antukové tenisové kurty, tenisová hala se 2 kurty, půjčovna tenisových raket.
WiFi internet ZDARMA. Půjčovna a úschovna kol.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy (menší rasy) za poplatek 100 Kč/noc. Možnost zajištění dětské postýlky (100 Kč/noc).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...