Mlýnhotel 2, Česká republika, Českomoravská vrchovina, 26.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125829363

Mlýnhotel 2

Česká republika » Českomoravská vrchovina

Vílanec, Hotel starstarstarMlýnhotel 2

Termín:

26.5.2018 - 30.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

5 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 530 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
hotel leží v obci Vílanec cca 7 km od Jihlavy. Hotel je komplexem dvou budov vzdálených od sebe 200 m. Mlýnhotel 2 je uzavřený areál v centru obce. Ve vzdálenosti 20-40 km se nacházejí celkem tři unikátní památky, zapsané na seznamu UNESCO - Telč, Třebíč a Žďár nad Sázavou.
Lyžování
neupravované běžecké terény v okolí, sjezdovky pro nenáročné lyžaře: Jihlava - Šacberk 6 km, Brtnice 6 km, Čeřínek 12 km.
Koupání
venkovní bazén 7x4 m, dětské brouzdaliště u Mlýnhotelu 1, několik rybníků do 1 km.
Vybavení
u Mlýnhotelu 1 restaurace, lobby bar s galerií a krbem, sál, letní terasa u rybníčku, dvoudráhový bowling s animací, venkovní dětský koutek, pískoviště, houpačka, stolní tenis a fotbal, dětské brouzdaliště a venkovní bazén, úschovna kol, tenisový areál se 4 antukovými kurty, tenisová hala se 2 kurty (povrch court sol comfort). Parkování v areálu.
Speciální nabídka
Děti do 2,99 let se snídaní bez lůžka ZDARMA. V prázdninových měsících: programy pro děti (např. prázdninová dílna, hry, soutěže, promítání pohádky). Parkování v areálu ZDARMA. Venkovní bazén a dětské brouzdaliště ZDARMA. Tenisový areál - 4 antukové tenisové kurty, tenisová hala se 2 kurty, půjčovna tenisových raket.
WiFi internet ZDARMA. Půjčovna a úschovna kol.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy (menší rasy) za poplatek 100 Kč/noc. Možnost zajištění dětské postýlky (100 Kč/noc).
Cena zahrnuje
Ubytování: 2, 3 a 4-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, připojení na internet., Stravování: snídaně nebo polopenze (snídaně formou švédského stolu, při nižším obsazení kontinentální, večeře 3 chodové menu). Stravování probíhá na budově Mlýnhotel 1 (200 m od Mlýnhotelu 2).
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK