Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Lovran - Chorvatsko - Istrie

Lovran

Chorvatsko » Istrie

, Hotel starstarstarLovran

Počet termínů:

13 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Rovinj - transparent 29°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Lovran
Popis
Popis:
Užijte si letní dovolenou v městečku Lovran v Chorvatsku! Ubytování v hotelu Lovran***, jen 50 metrů od pláže
3 - 7 nocí s polopenzí v hotelu Lovran***
Jen 50 m od pláže
WiFi připojení zdarma
Pokoje s výhledem na moře
V hotelu se nachází wellness Laurana Spa
Letní odpočinek v městečku Lovran

Lovran je městečko s bohatou historií, které se nachází jen 5 km od Opatije, v severní části Kvarnerského zálivu. Zdejší čisté moře, lesy a stále zelené parky se stromy při pobřeží poskytují ideální přírodní prostředí pro cestovní ruch. V městečku je příznivé podnebí ovlivněné horským hřebenem, který v zimě chrání město před studenými větry a během letního období zmírňuje vysoké teploty chladným vzduchem. Sportovními aktivitami jsou především vodní sporty jako jachting, vodní lyžování, potápění, podmořský rybolov, ale i tenis a cyklistika. Lovran poskytuje také mnoho možností pro kulturní a společenské vyžití. Během roku se zde koná několik festivalů a slavností, např. Marunadu - slavnost při ukončení sklizně kaštanů, či rybářské slavnosti. K tanci je večer připraveno množství diskoték, tanečních klubů a barů.


Ubytování v malém romantickém hotelu Lovran***

Hotel Lovran se skládá ze dvou vilek navržených na počátku 20. století, které jsou propojené recepcí. Nachází se přímo u moře v samotném centru Lovranu. Hotel Disponuje recepcí, barem, parkovištěm, trezorem na recepci a tenisovými kurty. Dostupné je bezplatné WiFi připojení. V hotelu se také nachází "Laurana Spa" - moderní léčebné wellness centrum, které nabízí širokou škálu terapeutických služeb nejvyšší kvality v Chorvatsku. Nachází se zde lázeňská část s parní lázní, welness s bio saunou, infra saunou, Kneippovy sprchy a posilovnu. Mini bar na pokoji na vyžádání.


Pokoj 2+1 s klimatizací, výhled moře - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, je vybaven vlastním sociálním zařízením. Dále disponuje SAT/TV, telefonem, fénem, ručníky a klimatizací. Některé pokoje mají balkon.
Pokoj 2+0 s klimatizací, výhled do ulice - dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky, je vybaven vlastním sociálním zařízením. Dále disponuje SAT/TV, telefonem, fénem, ručníky a klimatizací.
Pokoj 2+1 bez klimatizace, výhled moře - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, je vybaven vlastním sociálním zařízením. Dále disponuje SAT/TV, telefonem, fénem a ručníky.
Pokoj 2+1 bez klimatizace, výhled do ulice - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, je vybaven vlastním sociálním zařízením. Dále disponuje SAT/TV, telefonem, fénem a ručníky.
Stravování formou polopenze
Snídaně je servírována formou bufetu - cereálie, marmeláda, paštika, čokoládové lupínky, med, máslo, masné výrobky, sýry,vejce, ovoce, zelenina
Večeře - teplý předkrm, salát a ovoce jsou na výběr na bufetovém stole, hlavní jídlo je na výběr ze 3 menu.
Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně
Pláž

Hotelová pláž Lovran se nachází 50 metrů od hotelu. Je to malebná betovová pláž, kde jsou nabízeny slunečníky a lehátka za poplatek.

Městská pláž Lovran pod pobřežní promenádou Lungomare cca 500 m od hotelu. Pláž je z části betonová a z části štěrková. Na pláži je jsou k dispozici lehátka, slunečníky, sportovní vybavení a občerstvení.

Pláž Peharovo je vzdálená cca 1km od hotelu. Oblázková pláž, oblíbená u rodin s malými dětmi. Jsou zde také k dispozici lehátka, slunečníky, sportovní vybavení a občerstvení.


Důležité informace
Dětská postýlku na vyžádání při rezervaci 6 €/den
Check in od 14.00 hod., check out do 12.00 hod.
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...