Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Lisabon a okolí s Ferem Michlíkem - Portugalsko

Lisabon a okolí s Ferem Michlíkem

Portugalsko

, Hotel

FM


Lisabon a okolí s Ferem Michlíkem

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 1 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Katovice

Počasí:Popis

Pokud chcete uspokojit svou touhu po cestování vícekrát za rok, vyražte s námi do Lisabonu a jeho nádherného okolí, a to i třeba před vánočními přípravami - přímořské město má příjemné počasí po celý rok.

Lisabon je nádherné město s jihoevropským stylem, pohodovou atmosférou a skvělým klimatem. Při návštěvě této multikulturní portugalské metropole budete mít možnost poznat i krásné okolí města, jen ten čas by měl utíkat pomaleji.

Pojeďme spolu na nejzápadnější výběžek evropské pevniny!

Program

1. den: Odlet z Prahy do Lisabonu. Transfer na hotel metrem.

2. den: Prohlídka historického centra a hradu sv. Jiří. Alfama – nejstarší část města s úzkými uličkami, lisabonská katedrála a další památky.

3. den: Dnes navštívíme části mimo centrum tj. starobylou čtvrť Belém, slavnou Belémskou věž, klášter Jeronimos (UNESCO), a výstaviště EXPO.

4. den: V termínu, kdy to letové časy dovolí, fakultativní výlet mimo město. Můžeme se vydat do Sintry, kde navštívíme Královský palác s nádhernou okolní vegetací. Poté přejedeme ke Cabo da Roca, nejzápadnějšímu výběžku Portugalska a evropské pevniny. Okolo pláže Guincho dorazíme k rozervaným skaliskům Boca do Inferno (Ústa Pekla) a cestou přes městečka Cascais a Estoril se vrátíme zpět do Lisabonu.

5. den: Transfer na letiště a odlet.

Minimální počet účastníků
12

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.