Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
La Gabola - Itálie - Umbrie - Cortona

La Gabola

Itálie » Umbrie » Cortona

, Apartmány

LM


La Gabola

Počet termínů:

34 termínů / 4 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Cortona - transparent 31°C


Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky.
Nepovinné příplatky: klimatizace (Selene, Gabola) 0,50 €/kWh, topení 5 €/m3, dřevo na topení 15 €/100 kg.
Kauce: 150 €/apartmán.
Ubytování
apartmány jsou vkusně zařízeny, každý z domků má svůj vlastní venkovní prostor se zahradním nábytkem, Wi-Fi, společná pračka.
LA GABOLA 5: (70 m2, max. 5 osob, dvoupodlažní apartmán) v přízemí - obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, krbem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, žehlička, barbecue. V patře - ložnice s dvojlůžkem, ložnice se samostatným lůžkem, klimatizace (za poplatek, dle spotřeby). LA TURATA 4: (70 m2, max. 4 osoby) (v přízemí, samostatný domek) dvě ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, veranda. LA GABOLINA 6: (80 m2, max. 6 osob) (v přízemí, samostatný domek) dvě ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem a krbem, kuchyňka, SPR+WC, barbecue.
SOFYA 6: (75 m2, max. 6 osob) (v přízemí, ve stejném domě jako Selene) dvě ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem (šířka 140 cm), krbem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, TV/SAT. SELENE 9: (120 m2, max. 9 osob, dvoupodlažní apartmán) (ve stejném domě jako Sofya) v přízemí - dvě ložnice s dvojlůžkem, obývací místnost s krbem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT. V podkroví - průchozí místnost s rozkládacím dvojlůžkem a lůžkem, ložnice se dvěma lůžky a klimatizací (za poplatek, dle spotřeby), SPR+WC.
Charakteristika
příjemná usedlost se skládá z hlavní budovy, kde bydlí majitel a čtyř menších domků. Usedlost je umístěna v krásném prostředí Val di Chiana, nedaleko města Cortona. Rekonstrukce dodala objektům spolu s dobovým nábytkem zvláštní kouzlo.
Postýlka
na vyžádání, zdarma.
Služby
zahrada, bazén (10x5 m, cca 26/5-22/9), společná pračka.
Od centra
Cortona 8 km, Camucia 5 km.
Zvíře
povoleno je malé, 5 €/den.
Pobyt
(26/5-25/8) sobota/ sobota, v jiné termíny příjezd možný každý den, min. 5 nocí.
Povinné poplatky splatné na místě
závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) La Gabola, La Turata 40 €/apartmán, La Gabolina 50 €/apartmán, Sofya, Selene 10 €/osoba.
Pobytová taxa
2 €/osoba od 12 let/den (max. 4 dny).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...