Hotel Pod lipou, Slovensko, Malé Karpaty, 23.3.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 125459411

Hotel Pod lipou

Slovensko » Malé Karpaty

Modra - Harmónia, Hotel starstarstarstarHotel Pod lipou

Termín:

23.3.2018 - 25.3.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 060 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
moderní nový hotelový rezort se nachází v rekreační oblasti Modra-Harmónia, v krásném přírodním prostředí Malých Karpat, v oblasti s bohatou vinařskou a vinohradnickou tradicí. Od Bratislavy je hotel vzdálený 40 km severovýchodně. 8 km od hotelu leží hrad Červený Kámen. V sousedství hotelu začínají cykloturistické a turistické trasy do Malých Karpat. Rezort s rozlohou 24 ha tvoří komfortní 4* boutique hotel a 2* dependance (50 m od hotelové budovy).
Lyžování
běžecké terény Malé Karpaty. Sjezdové lyžování Zochova chata - Piesok a Pezinská Baba (10 km).
Koupání
letní venkovní bazén 15 x 10 m a dětský bazén 5 x 5 m (se zakrytím) - v provozu červen-září (dle počasí). Aquapark Senec (23 km).
Vybavení
hotel: restaurace, letní terasa, lobby bar, dependance: denní bar, zimní zahrada, vlastní keramicko-umělecký ateliér, biliár, elektronické šipky, společenské hry, wellness masáže a kosmetika, babysitting, sezónní animační program. Sportovně-zážitkový areál: 2 tenisové kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, hřiště na pétanque, hřiště na plážový volejbal, lanové centrum, venkovní letní bazén, dětské hřiště Kon-Tiki, zahrada s lehátky, jezírko, ohniště, půjčovna horských kol a elektrokol, stolní tenis. WiFi internet. Nehlídané parkoviště.
Balíčky-programy
Relax v přírodě: 2x/3x/4x/5x/7x ubytování, 2x/3x/4x/5x/7x polopenze, denní využívání hotelových sportovišť na 2 hodiny (dle vlastního výběru), volný vstup do venkovního bazénu (červen-září), 20% sleva na wellness masáže. Romantický víkend: 2x ubytování, 2x večeře (z toho 1x romantická při svíčkách), lahev sektu s jahodami na pokoji, 1x celotělová relaxační olejová masáž s aromaterapií pro dámu, 1x celotělová relaxační masáž lávovými kameny pro pána, romantická výzdoba pokoje, 50% sleva na pronájem hotelových sportovišť, volný vstup do venkovního bazénu (červen-září), 20% sleva na wellness masáže. Kurz výroby Modranské keramiky: 2x/3x/4x ubytování, 2x/3x/4x polopenze, 2x/3x/4x 2 hodinový kurz výroby keramiky s lektorem v keramicko-uměleckém ateliéru v areálu hotelu (zpracování hlíny, modelování na hrnčířském kruhu, odlévání do sádrových forem, výroba z hliněných plátů, malování štětcem, kreslení, glazování, finální výpal apod.), 50% sleva na pronájem hotelových sportovišť, volný vstup do venkovního bazénu (červen-září), 20% sleva na wellness masáže. Letní rodinný pobyt: 5x/7x ubytování, 5x/7x polopenze (z toho 1x piknik spojený s opékáním), 1x polodenní výlet na hrad Červený Kámen (speciální dětská prohlídka spojená s ukázkami sokolníků, 1 hod vození na ponících, 1x 2 hodinový vstup do lanového centra v areálu hotelu, denní využívání hotelových sportovišť na 2 hodiny (dle vlastního výběru), volný vstup do venkovního bazénu, dětského bazénu (červen-září) a na dětské hřiště, 20% sleva na wellness masáže a na babysitting. (Dětské ceny platí jen při ubytování se 2 dospělými osobami na pokoji). Velikonoční pobyt: 3x ubytování, 3x polopenze, 1x jarní dekorace (kurz zamřený na výrobu velikonoční keramiky s lektorkou (3 hod) v keramicko-uměleckém ateliéru v areálu hotelu, 1x vstup do lanového centra Jelšovisko v areálu hotela (2 hod), vítání jara ve sportoně-zážitkovém areálu hotelu (mini jarmark, pletení pomlázek,....), denně využití sportoviště dle výběru (2 hod).
Silvestrovský pobyt: 2x/3x ubytování, 1x/2x večeře + 1x Slavnostní silvestrovský galavečer ve stylu 60. let s Beatles revival, servírovaná silvestrovská večeře, teplý a studený bufet, víno a novoroční přípitek, silvestrovský ohňostroj, tombola, módní doplňky pro dámy i pány na silvestrovský večer, zábavný fotokoutek s rekvizitami.
Speciální nabídka
Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA (dětská postýlka na vyžádání ZDARMA) WiFi internet ZDARMA Parkování ZDARMA
Doprava
vlastní
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy.
Cena zahrnuje
Ubytování:, Hotel: 2-lůžkové pokoje COMFORT, možnost přistýlky, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, WiFi internet, minibar, trezor, telefon, čajový a kávový servis s rychlovarnou konvicí, klimatizace (v provozu červen-září). Při Letním rodinném pobytu je ubytování v pokojích FAMILY - 3-lůžkové s možností přistýlky)., Depandance: 2 a 3-lůžkové pokoje STANDARD, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT. (WiFi internet jen ve společných prostorách)., Stravování: polopenze (snídaně formou švédského stolu, večeře servírovaná). Strava se podává v hlavní budově hotelu., Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK