Hotel Lucia, Česká republika, Jižní Čechy, 23.2.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 124854866

Hotel Lucia

Česká republika » Jižní Čechy

Veselí nad Lužnicí, Hotel starstarstarHotel Lucia

Termín:

23.2.2018 - 27.2.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

5 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 560 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
hotel se nachází na ostrově v srdci historického města, na soutoku řek Lužnice a Nežárky. Svou ideální polohou je vyhledáván návštěvníky hradů, zámků a typicky jihočeských vesniček a měst. Možnost zapůjčení kol, lodiček a sportovního vyžití v nedalekém sportovním areálu včetně tenisu a nohejbalu.
Koupání
u jezu v řece Nežárce 300 m, pískovny 1 km.
Vybavení
klimatizovaná restaurace, nekuřácká vinárna, kavárna, prostorný výtah na kola, wellness centrum (finská a parní sauna, whirlpool, relaxační místnost). Venkovní terasa s posezením. Monitorované parkování u hotelu. WiFi internet.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/7x ubytování se snídaní. Wellness balíček: 3x ubytování (pokoje Standard), 3x snídaně, 3x večeře, neomezený vstup do wellness (v otevíracích hodinách).
Speciální nabídka
WiFi internet ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Cena zahrnuje
Ubytování:, 1, 2, 3 a 4-lůžkové pokoje STANDARD: hygienické zařízení, balkón nebo terasa, TV-SAT, WiFi internet, hotelový telefon., 1 a 2-lůžkové pokoje SUPERIOR (rekonstruované): hygienické zařízení, balkón, TV-SAT, WiFi internet, hotelový telefon., Stravování: dle zvoelného typu pobytu., Další služby dle zvoleného typu pobytu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK