Hotel Grand Primus, Slovinsko, 23.2.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 135787950

Hotel Grand Primus

Slovinsko

Lázně Ptuj, starstarstarstarHotel Grand Primus

Termín:

23.2.2018 - 25.2.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 180 Kč ()


Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním soc. zařízením (SWC,fén), klimatizací/topením, SAT-TV, Wi-Fi (zdarma), minibarem, sejfem a balkónem. K dispozici je také župan a přezůvky.
Poloha
nový, velmi komfortní hotel se nachází přímo naproti termálním lázním Ptuj, cca 1500 m od historického jádra města (20-ti minutovou procházkou) v klidné lokalitě v blízkosti řeky Drávy. Interiéry hotelu jsou inspirovány starým Římem. Hotel uspokojí i náročnější klienty.
Název hotelu
Hotel Grand Primus ****
Vybavení
recepce, lobby bar, restaurace, kavárna, parkoviště (bezplatně), hotelový wellness s vnitřním a venkovním bazénem s termální vodou, dětský bazén, vířivka, saunový svět (vstup v ceně pobytu). Další služby - masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra apod. (za poplatek).
Stravování
polopenze formou švédských stolů
Slevy a výhody
Slevy: dítě do 6 let zdarma (na pokoji s dvěma dospělými, nebo v jednolůžkovém pokoji s jedním dospělým bez nároku na lůžko), dítě do 6 let - SLEVA 50% (ve dvoulůžkovém pokoji s jedním dospělým), dítě 6-12 let - SLEVA 50% (na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji se dvěma dospělými), dítě 6-12 let - SLEVA 30% (ve dvoulůžkovém pokoji s jedním dospělým), přistýlka pro osobu strarší 12 let - SLEVA 10%
Upozornění
Cena zahrnuje: ubytování na osobu a jednu noc, polopenzi formou bufetu, využívání hotelových bazénů, vstup do termálního parku Ptuj (2 vstupy denně) - bazény i saunový svět, zapůjčení županu, Wi-Fi, animační hotelové programy, parkovné na hotelovém parkovištiCena nezahrnuje: lázeňskou taxu ve výši cca 1,27 Euro/os./noc, registrační poplatek 1,- Euro/pobyt (platí se na místě), dopravu, komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den
Poznámka
Lázně PTUJ - moderní lázeňský areál v blízkosti řeky Drávy s překrásným výhledem na historické jádro středověkého města Ptuj (UNESCO), kterému vévodí ptujský hrad (cca 20-ti minutovou procházkou podél řeky). Romantická zákoutí města, dlážděné úzké uličky, ale také galerie, muzea, kavárny a obchůdky přímo vyzývají k večerním procházkám. Lázeňský areál se rozprostírá na ploše 4200 m2 a svým návštěvníkům poskytuje 12 bazénů s léčivou termální vodou, vodními atrakcemi - umělé vlnobití, skluzavky, tobogány, podvodní masáže, vířivky. Nejdelší systém vodních skluzavek a tobogánů ve Slovinsku ocení zejména dětští návštěvníci tohoto termálního komplexu. Poloha města je přímo předurčena k zastávce při cestě z nebo do Chorvatska či Černé Hory.
Náš názor
nový, moderní hotel s vysoce kvalitními službami, doporučujeme také jako zastávku při cestě z/do Chorvatska a Černé Hory
Pořadatelem tohoto zájezdu je BON TON s.r.o., IČ 25390589.

Vyplněním formuláře pro Vás představuje nezávaznou poptávku. Na jejím základě Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat referentka naší cestovní agentury. Poskytne Vám další informace a v případě zájmu vyřídí vše potřebné pro zajištění Vaší dovolené.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdí referentka naší cestovní agentury.

Slevy na dítě a dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud s dítětem cestují dva dospělí.

Je-li jako forma ubytování uveden apartmán či studio, cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu nebo studia, není-li výslovně uvedeno jinak.

Provedete-li na našem webu žádost o rezervaci, ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. 

Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve jej většinou nejsme schopni zjistit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK