Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Club Esse Sporting - Itálie - Sardinie - Sassari - Stintino

Club Esse Sporting

Itálie » Sardinie » Sassari » Stintino

, HotelClub Esse Sporting

Počet termínů:

11 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ESSE CLUB SPORTING
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek typu STANDARD a dva propojené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky typu FAMILY. STANDARD: dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, klimatizace. Pokoje FAMILY: (max. 5 osob, min. 3 osoby) dva propojené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, 1x SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, klimatizace, zahrádka.
Charakteristika
hotel leží uprostřed zelené přírody parku Roccaruja, nedaleko krásného zálivu Stintino s nejznámější pláží severní Sardinie - La Pelosa. Svým vybavením a polohou je ideálním řešením pro milovníky aktivní dovolené, sportu i přírody.
Výhodná cena
balíček ESSE PLUS, který obsahuje - dřívější check-in (14:00) a pozdější check-out (12:00), přednostní check-in, welcome drink, oběd v den příjezdu, přednostní rezervace stolu v jídelně, rezervovaný plážový servis, nápoje v minibaru (2x cola, 2x fanta, 2x voda, 2x pivo/pobyt), zapůjčení jednoho ručníku na pláž, sleva 10% ve vybraných obchodech, oběd v kterémkoliv hotelu z řetězce Club Esse na Sardínii (nutná rezervace min. den předem) - v případé plné penze je oběd zcela zdarma, při polopenzi za příplatek 10 €/dospělá osoba a 5 €/dítě 3-12 let. Vše jen za 40 €/pokoj!

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...