Astoria City Center, Maďarsko, Budapešť, 23.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125938619

Astoria City Center

Maďarsko » Budapešť

, Hotel starstarstarstarAstoria City Center

Termín:

23.3.2018 - 25.3.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 150 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL ASTORIA CITY CENTER
Poloha
hotel se nachází v centru Budapešti, jen několik minut od nejznámějších památek. -Renovovaný hotel si i během dlouhých let zachoval svoji originalitu a nevšední atmosféru. Hotel leží v bezprostřední blízkosti stanice metra.
Vybavení
restaurace a bar, kavárna, WiFi internet, trezor.
Speciální nabídka
Dítě do 11,99 let na přistýlce ZDARMA. Pobytová taxa v ceně pobytu. WiFi internet ZDARMA.
Doprava
Vlastní. Vzdálenost z Brna 330 km, z Prahy 530 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu: 3 noci v období 29.12.-2.1.18, v období 27.7.-30.7.18. V ostatním období 1 noc. Možný pobyt se psy za poplatek 25 €/noc. Hotel nemá vlastní parkoviště. Hosté mohou využít parkovací dům Franklin (cca 300 m od hotelu), kde je zajištěné parkování se slevou. Silvestrovský pobyt zahrnuje příplatek na slavnostní večeři.
Cena zahrnuje
Ubytování:, pokoje STANDARD: 1 a 2-lůžkové pokoje, klimatizace, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, minibar, trezor, WiFi internet., pokoje DELUXE: 1 a 2-lůžkové rekonstruované pokoje, možnost přistýlky, klimatizace, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, telefon, minibar, trezor, WiFi internet., Stravování: snídaně.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Vyplněním formuláře pro Vás představuje nezávaznou poptávku. Na jejím základě Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat referentka naší cestovní agentury. Poskytne Vám další informace a v případě zájmu vyřídí vše potřebné pro zajištění Vaší dovolené.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdí referentka naší cestovní agentury.

Slevy na dítě a dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud s dítětem cestují dva dospělí.

Je-li jako forma ubytování uveden apartmán či studio, cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu nebo studia, není-li výslovně uvedeno jinak.

Provedete-li na našem webu žádost o rezervaci, ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. 

Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve jej většinou nejsme schopni zjistit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK