Apartman hotel - Bükfürdö, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 23.2.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 125834586

Apartman hotel - Bükfürdö

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

Bükfürdo, Hotel starstarstarApartman hotel - Bükfürdö

Termín:

23.2.2018 - 2.3.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 330 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: APARTMAN HOTEL
Poloha
hotelový komplex 4 budov s rodinnou atmosférou se nachází jen 400 m od léčebných termálních lázní.
Koupání
400 m - areál termálních lázní (kryté, polokryté i otevřené bazény, bazény s léčivou vodou, plavecké bazény, dětské bazény, skluzavky, tobogány, ...).
Vybavení
centrální recepce, restaurace, kavárna a solná místnost. Půjčovna a úschovna kol, dětský koutek, dětské hřiště, možnost zapůjčení nordic walking holí, WiFi internet. Parkování na parkovišti u každé budovy.
Speciální nabídka
1-2 děti do 2,99 let na přistýlce ZDARMA. Parkování ZDARMA. WiFi internet. Při pobytu na 7 nocí 1x vstup do solné místnosti ZDARMA.
Doprava
vlastní. Vzdálenost z Brna 220 km, z Prahy 420 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 3 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 2 €/osoba/den. Možný pobyt se psy na vyžádání za poplatek 2000 HUF/den.
Cena zahrnuje
Ubytování:, 1 a 2-lůžkový jednopokojový apartmán: možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 děti (rozkládací gauč), hygienické zařízení, kuchyňský kout (vařič, chladnička, kávovar, základní nádobí), TV, WiFi internet, balkon., 4-lůžkový dvoupokojový apartmán: 2-lůžková ložnice a obývací pokoj se 2 lůžky a kuchyňským koutem, možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 děti (rozkládací gauč), hygienické zařízení, kuchyňský kout (vařič, chladnička, kávovar, nádobí), TV, WiFi internet, balkon.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Vyplněním formuláře pro Vás představuje nezávaznou poptávku. Na jejím základě Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat referentka naší cestovní agentury. Poskytne Vám další informace a v případě zájmu vyřídí vše potřebné pro zajištění Vaší dovolené.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdí referentka naší cestovní agentury.

Slevy na dítě a dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud s dítětem cestují dva dospělí.

Je-li jako forma ubytování uveden apartmán či studio, cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu nebo studia, není-li výslovně uvedeno jinak.

Provedete-li na našem webu žádost o rezervaci, ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. 

Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve jej většinou nejsme schopni zjistit.

Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK